Zadbaj o swoje zdrowie i znajdź prywatne ubezpieczenie medyczne

Ochrona własnego zdrowia powinna być dla każdego z nas priorytetem. Niestety, polska służba zdrowia zostaje daleko w tyle w porównaniu z prywatnymi zakładami ubezpieczeń, które nie tylko oferują znacznie niższe ceny ubezpieczenia, ale też świadczenia na wyższym poziomie. Chcąc zadbać o własne zdrowie i samopoczucie warto zastanowić się nad wyborem prywatnego ubezpieczenia medycznego i korzystać z pomocy lekarza kiedy tylko przyjdzie taka potrzeba.

Jakie propozycje mają dla nas firmy ubezpieczeniowe?

Prywatne ubezpieczenie medyczne to określone pakiety, które wybieramy ze względu na ich cenę czy ilość konkretnych lekarzy specjalistów. Chcąc znaleźć najlepsze oferty skierowane dla nas wystarczy skorzystać z portalu punkta.pl, który wskaże nam najciekawsze opcje. Wyniki w porównywarce są tworzone na podstawie naszego wieku oraz miejsca zamieszkania. Najtańsze ubezpieczenia to koszt 40 zł za miesiąc – w tej cenie otrzymujemy nie tylko dostęp do lekarza ogólnego i rodzinnego, ale też możliwość skorzystania z pomocy 3 specjalistów, zabiegów laboratoryjnych, zabiegów pielęgniarskich.

Dlaczego warto wybrać prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

Decydując się na ubezpieczenie prywatne przede wszystkim nie musimy martwić się o terminy u specjalistów. Lekarz pierwszego kontaktu przyjmie nas tego samego dnia lub też w kolejny dzień, a w przypadku specjalistów czas oczekiwania to zaledwie kilka dni. Rejestracji możemy dokonać na kilka sposobów: osobiście, telefonicznie lub przy pomocy specjalnego formularza online.

Na prywatne ubezpieczenie zdrowotne decyduje się coraz więcej osób – wynika to z gwarancji najlepszego leczenia i diagnostyki, ale też faktu, że na wizytę lekarską nie musimy czekać długich tygodni.

Read Previous

Najtrwalszy manicure czyli metoda hybrydowa

Read Next

Dobrej jakości okna w Katowicach

https://rocela.pl/jak-zaaranzowac-domowy-salon/ http://www.namotorze.pl/dlaczego-ubezpieczenie-motocykla-jest-takie-wazne/ https://herniatedlumbardisc.net/jazda-konna-rozpocznij-nauke-jazdy-i-ciesz-sie-nowa-pasja/