Ubezpieczenia prywatne – co warto o nich wiedzieć?

Ubezpieczenie to istotny element zabezpieczenia naszego życia, zdrowia i mienia. Współcześnie firmy ubezpieczeniowe oferują nam wiele ciekawych ofert i propozycji, wśród których z pewnością wybierzemy coś dla siebie. Jakie rodzaje ubezpieczeń warto wykorzystać? Oto kilka propozycji!

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Polska służba zdrowia znajduje się w olbrzymim kryzysie, czego odzwierciedleniem są przede wszystkim niekończące się kolejki do specjalistów, jak również brak lekarzy i zamykanie oddziałów szpitalnych. Alternatywą dla długich terminów w NFZ mogą okazać się ubezpieczenia zdrowotne w prywatnych firmach, które zaoferują nam wiele ciekawych pakietów, zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Szukając najlepszego ubezpieczenia zdrowotnego warto skorzystać z wyszukiwarki mfind.pl, która wskaże nam najciekawsze opcje, dopasowane do naszego wieku oraz miejsca zamieszkania. Miesięczny pakiet ubezpieczenia zaczyna się już od 39 złotych! W ramach takiego podstawowego pakietu możemy korzystać z pomocy lekarza ogólnego, trzech specjalistów, wykorzystać określoną ilość badań klinicznych oraz zabiegi pielęgniarskie. Firmy ubezpieczeniowe gwarantują dostępność lekarzy nawet tego samego dnia i możliwość rejestracji online.

Ubezpieczenie samochodowe – nie tylko OC!

Posiadacze samochodów zobowiązani są do posiadania ubezpieczenia OC, czyli odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie to pokrywa szkody wywołane z naszej winy. Aby móc zyskać rekompensatę finansową za nieszczęśliwy wypadek czy też kradzież samochodu koniecznie pomyślmy o ubezpieczeniu autocasco (AC). Dobrym rozwiązaniem jest także assistance, które zapewni nam holowanie samochodu oraz transport pasażerów zepsutego samochodu w wybrane miejsce.

Read Previous

Przewóz warzyw

Read Next

Najtrwalszy manicure czyli metoda hybrydowa

Nowoczesny przedpokój https://ocwebmarketingsolutions.com/solidne-szczelne-i-efektowne-wybieramy-najlepsze-okna-z-pcv/ https://pier-agence.com/derka-polarowa-zadbaj-o-swojego-konia/