Sofa na taras – jaki model wybrać?

Funkcjonalna sofa na taras jest jednym z najchętniej wybieranych modeli mebli ogrodowych – pozwala ona na relaksowanie się przy książce, zaproszenie większej ilości gości czy też na drzemkę w promieniach słońca. Nowoczesna sofa na taras to mebel, który pozwoli nam jeszcze lepiej korzystać z pięknej, letniej pogody i przebywać na świeżym powietrzu kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota.

Jaka sofa na taras okaże się najlepsza?

Wśród wielu modeli sof warto zwrócić uwagę na meble wykonane z technorattanu. Sofa na taras technorattanowa to propozycja o uniwersalnym charakterze: sprawdzi się ona zarówno na tarasach urządzonych w sposób klasyczny, jak i nowoczesny. Meble technorattanowe cenione są przede wszystkim za swoje doskonałe parametry techniczne – wierzch mebla tworzy trwała plecionka technorattanowa o nieporowatej strukturze, która zabezpieczona jest przed wnikaniem wilgoci, osiadaniem kurzu, odkształcaniem. Trwałe włókno technorattanowe jest również zabezpieczone przed silnym promieniowaniem UV.

Stelaż mebli ogrodowych z technorattanu wykonany jest z aluminium malowanego proszkowo. Sofa na taras oparta na takim stelażu jest więc znacznie lżejsza id innych tego typu mebli, a jej przesuwanie nie sprawia żadnego problemu. Sofę na taras z technorattanu możemy uzupełnić o niski stolik kawowy, jak również o dodatkowy fotel z tej samej kolekcji.

Sofa na taras w wersji modułowej

Ciekawą alternatywą dla mebli technorattanowych jest sofa na taras w wersji modułowej. Kolekcje takie składają się z kilku elementów, które możemy łączyć ze sobą w razie potrzeby i tworzyć eleganckie sofy narożne. Sofa na taras modułowa to ciekawe rozwiązanie dla osób kreatywnych, które cenią sobie możliwość zmian na tarasie i dopasowywanie przestrzeni do własnych potrzeb.

Read Previous

Jak podkręcić swój plażowy look

Read Next

Nowoczesne kuchnie w mieszkaniach blokowych

https://beesafe.pl/porady/przejazd-na-czerwonym-swietle/ https://2006badukleague.com/kto-zyskuje-na-kursach-angielskiego-dla-firm/ https://ecceo13-iof.org/parasole-i-pergole-ogrodowe-ktore-z-nich-okaza-sie-lepsze/