Przewóz warzyw

Transport produktów spożywczych ma specjalne prawa. Z jednej strony są to towary bardzo delikatne, szczególnie owoce i warzywa, z drugiej strony nie dotykają ich obostrzenia prawne o zakazie transportu w niedziele i święta. Producenci poszukują zatem rozwiązań, które z jednej strony zabezpieczą warzywa i owoce w czasie transportu i przechowywania, z drugiej zaś będą relatywnie tanie. Producent skrzynek na warzywa dopasował swoją ofertę do tych potrzeb.

Wysokiej jakości skrzynki na warzywa

Transport warzyw i owoców jest nieunikniony. Ciężko właściwie znaleźć producenta, który sprzedaje plony wprost z pola, nawet jeśli ma sklepik zakładowy, to i tak zbiory muszą tam w jakiś sposób zostać przetransportowane. Odpowiednie skrzynie na warzywa są wytrzymałe, wygodne i niedrogie. Skrzynki mają kilka istotnych zalet. Wysokiej jakości tworzywo, dopuszczone do kontaktu z żywnością jest bardzo wytrzymałe, nie odkształca się, jest także bardzo lekkie. To dużą zaleta w porównaniu do cięższych skrzynek drewnianych. Skrzynie na warzywa są wielorazowe i łatwe w utrzymaniu czystości.

Co więcej ich atrakcyjny wygląd sprawia, że mogą być stosowane także jako skrzynie ekspozycyjne w sklepach detalicznych. Łatwo ustawiają się w stosy, co pozwala na zabezpieczenie przed ewentualnym zgnieceniem w czasie transportowania. Ergonomiczny kształt jakie mają skrzynki na warzywa też ma znaczenie. Uchwyty są wygodne, a same skrzynki mają zaokrąglone krawędzie by dodatkowo nie narażać transportowanych warzyw na obicie. Zarówno w bokach jak i spodzie skrzynki znajdują się perforacje, które zapewniają optymalny przepływ powietrza, aby warzywa nie traciły szybko swojej świeżości i walorów estetycznych.

Skrzyniopalety

Producent skrzynek na warzywa przygotował także skrzyniopalety, które służą transportowi dużych gabarytów warzyw. Szczególnie przydają się one przy zbiorach w sadownictwie. Jakość wykonania zapewni im odporność na zniszczenia i wilgoć. Doskonale sprawdzają się one w czasie przewozu płodów rolnych z miejsca zbioru do miejsca w którym mają być one przetworzone. Niezwykle istotnym jest duży udźwig tych produktów – może się w nich znaleźć nawet pół tony owoców lub warzyw – znacząco ułatwia to zbiory i późniejsze przetwarzanie. Tworzywo sztuczne z kolei ułatwia utrzymanie ich w czystości.

Read Previous

Praktyczne podejście do prania

Read Next

Ubezpieczenia prywatne – co warto o nich wiedzieć?

https://ocwebmarketingsolutions.com/kask-na-konia-podstawa-jezdzieckiego-stroju/ https://labels2017.org/szlabany-w-gliwicach/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/129-jadalnia-w-stylu-klasycznym