Przełom w medycynie estetycznej: urządzenie do modelowania sylwetki Evolve

 

Diety „cud” o ekstremalnie niskiej kaloryczności, intensywne ćwiczenia, oczyszczające głodówki, masaże ujędrniające, kosmetyki antycellulitowe… Sposobów na zrzucenie zbędnych kilogramów i poprawę kondycji skóry jest wiele. Niektóre z nich nie przynoszą satysfakcjonujących efektów, a inne mogą być nawet wyniszczające dla organizmu. Najwyższa pora zatroszczyć się o swoje ciało kompleksowo. Skutecznym sposobem na poprawę jego wyglądu bez radykalnych środków jest skorzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Poznaj bliżej urządzenie do modelowania sylwetki Evolve i przekonaj się, jak mało dzieli Cię od wymarzonej figury!

Urządzenie do modelowania sylwetki Evolve – jeden sprzęt, wiele możliwości

Urządzenie do modelowania sylwetki Evolve zaprojektowane zostało przez cenionego na rynku producenta Inmode.  Technologom udało się stworzyć aparaturę działającą na ciało na trzy sposoby. Przy pomocy jednego urządzenia można przeprowadzić zabieg redukujący tkankę tłuszczową, ujędrniający skórę oraz stymulujący mięśnie. Pożądany efekt uzyskuje się poprzez użycie odpowiedniego aplikatora. Do maszyny dołączone są więc trzy głowice: Trim, Tite oraz Tone.

Co ważne, obsługa aparatu jest zaskakująco prosta. Lekarz nie musi samodzielnie kierować głowicami. Wystarczy ustawić aparat w odpowiednim miejscu, a zabieg będzie odbywał się automatycznie. Przemyślana konstrukcja umożliwia wykonywanie zabiegu na wielu obszarach ciała podczas jednej sesji.

Czy to bezpieczne?

Do przeprowadzenia zabiegu wykorzystywany jest między innymi prąd RF. Warto wiedzieć, że aplikatory  działają w oparciu o  w technologię A.C.E. zapewniającą automatyczną kontrolę (1000 razy/sek) i sterowanie przepływem prądu RF. Wartość prądu jest utrzymywana na stałej, zaprogramowanej wartości, dzięki czemu zabieg jest w pełni bezpieczny i nie występuje ryzyko poparzenia skóry.

 

Read Previous

Zalety metody akrylowej zdobienia paznokci

Read Next

Okna drewniane czy plastikowe – co należy wiedzieć przed zakupem?

https://ocwebmarketingsolutions.com/solidne-szczelne-i-efektowne-wybieramy-najlepsze-okna-z-pcv/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/124-duza-szafa-z-lustrem https://www.gama-sklep.com.pl/a/484-modne-meble-kuchenne-2022