Mały taras przy domu – jak go zaaranżować?

Niewielkie tarasy dają dzisiaj wiele możliwości aranżacji – przekonują dekoratorzy i architekci przestrzeni. Mały taras przy domu może stać się naszym ulubionym miejscem wypoczynkowym, jak również miejscem do pracy, zabawy, przestrzenią odpowiednią do spotkań w gronie znajomych. Jak zaaranżować mały taras przy domu, aby przestrzeń ta stała się ulubionym miejscem do wypoczynku wszystkich domowników?

Mały taras przy domu: wybieramy meble

Pierwszym krokiem do stworzenia wygodnej przestrzeni wypoczynkowej są meble. Odpowiednie komplety meblowe na mały taras przy domu znajdziemy u topowych producentów. Wśród najchętniej kupowanych wymienia się meble technorattanowe – klienci cenią sobie ich doskonałe parametry techniczne, jak również świetny wygląd. Warto również wspomnieć o tym, że projektanci mebli technorattanowych oddają w nasze ręce komplety zarówno o klasycznym wzornictwie, jak i te odpowiadające doskonale najnowszym trendom. W kompletach technorattanowych znajdziemy przede wszystkim sofy narożne, fotele, krzesła, leżanki ogrodowe, fotele wiszące. Mały taras przy domuzaaranżowany dzięki nim stanie się świetnym miejscem do relaksu.

Mały taras przy domu i parasol ogrodowy

Chcąc dbać o zdrowie nasze i naszych bliskich pamiętajmy o tym, że przesiadywanie na tarasie w okresie lata może grozić poparzeniami słonecznymi. Mały taras przy domu warto osłonić przy pomocy funkcjonalnego parasola ogrodowego. Nowoczesne parasole zaskoczą nas przede wszystkim licznymi punktami regulacji, przez co możliwe będzie stałe dopasowywanie kąta padania cienia. Parasole ogrodowe posiadają czasze tworzone z tkanin technicznych pokrytych poliuretanem – takie połączenie sprawia, że czasza jest zabezpieczona przed działaniem promieniowania UV i niespodziewanym deszczem.

 

Read Previous

Najlepsza propozycja dla jeźdźca

Read Next

Jak powinna wyglądać sypialnia w stylu prowansalskim?