Jakie meble do szarych ścian są wskazane?

Jakie meble do szarych ścian będą najtrafniejsze? Jak powinna wyglądać podłoga, gdzie ściany będą szare? Czy najpierw powinniśmy wybierać meble, czy też lepiej pomalować ściany? Takie pytania mogą nam chodzić po głowie, kiedy będziemy wybierali szarość na przewodni odcień w swoich domach.

Wybieramy bazę

Szary to jeden z ostatnich hitów, który bardzo często łączony jest z minimalistycznym stylem skandynawskim. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny wystrój wnętrz. Jaka podłoga będzie dobra w takiej szarej kuchni lub pokoju dziennym? Jakie meble do szarych ścian wybrać, aby połączyć funkcjonalność i estetykę w jednym? Rynek meblowy oferuje nam wiele ciekawych propozycji, jednak należy patrzeć na nie z odpowiednią rozwagą, aby nie zakłócić harmonii, która ma panować w danym pomieszczeniu. Jasny kolor można zestawić z bielą, pastelowymi dodatkami lub naturalnym kolorem drewna.

Jakie meble do szarych ścian?

Stajemy przed ciężkim wyborem. A mianowicie jakie meble do szarych ścian, aby nie zagracić całego pomieszczenia? Zanim rzucimy się w wir zakupów zastanówmy się co będzie nam naprawdę potrzebne, a z czego możemy zrezygnować. Fakt, że u kogoś coś widzieliśmy i bardzo nam się to spodobało, nie oznacza, że u nas sprawdzi się równie dobrze. Możemy postawić na meble skomponowane w myśl trendów skandynawskich, czyli z białymi, lakierowanymi frontami bez zbędnych zdobień pięknie odbijającymi światło dzienne, jak również sztuczne optycznie wpływając na zwiększenie całego pomieszczenia. 

Read Previous

E papier nie tylko jako alternatywa dla druku

Read Next

Codzienne spacery w wygodnym wózku

https://beesafe.pl/porady/oplaty-na-a4/ Salon w stylu francuskim https://beesafe.pl/porady/zniesienie-wspolwlasnosci-samochodu/