Elegancki fotel kokon stojący

Zaprojektowanie funkcjonalnej przestrzeni wypoczynkowej blisko domu jest dzisiaj naprawdę proste – wystarczy skorzystać z gotowych propozycji aranżacji producentów mebli ogrodowych. Jednym z ciekawszych mebli jest fotel kokon stojący – wiszący kokon pozwala na bujanie w obłokach i delektowanie się wyjątkowymi chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Jak skonstruowany jest fotel kokon stojący?

Fotel kokon stojący w ogrodzie!

Jak w prosty sposób zmienić przestrzeń wypoczynkową w naszych ogrodach? Wystarczy odpowiedni mebel! Fotel kokon stojący to propozycja dla wszystkich, którzy chcą wypoczywać na świeżym powietrzu. Stabilna konstrukcja i interesująca bryła sprawiają, że jest to strzał w dziesiątkę, kiedy idzie o wyposażenie przestrzeni wypoczynkowej. Fotel kokon stojący to produkt idealnie wpisujący się w najnowsze trendy – fotel jest wygodny, ponadczasowy, trwały, a dodatkowo po sezonie może być on po prostu wniesiony do wnętrza domu, gdzie pozwoli nam przedłużyć lato.

Jak skonstruowany jest fotel kokon stojący? Jego stelaż wykonany jest z aluminium malowanego proszkowo. Materiał ten zabezpieczono przed działaniem wilgoci, rdzy. Nie odkształca się, nie jest podatny na złamania. Wierzch tworzy plecionka syntetyczna, do złudzenia imitująca naturalny rattan – plecionka ta posiada nieporowatą strukturę, przez co nie chłonie ona brudu czy wilgoci, a jej czyszczenie nie sprawia problemów. Wnętrze kokonu skutecznie ochroni nas przed słońcem czy podmuchami wiatru.

Fotel kokon stojący – jakie meble do niego dopasować?

Technorattanowy fotel kokon stojący to mebel, który przyciąga wzrok. Aby jednak móc stworzyć wygodne miejsce wypoczynkowe warto uzupełnić go poprzez dodanie niewielkiego stolika kawowego. Fotel może być również elementem większego zestawu, w którego skład wchodzą fotele, leżanki czy sofy narożne.

Read Previous

Jak powinna wyglądać sypialnia w stylu prowansalskim?

Read Next

Wspólne posiłki – jak je celebrować?

https://www.gama-sklep.com.pl/a/486-meble-kuchenne-ecru https://vinnvinn.org/ogrzewacz-tarasowy-sposob-na-przedluzenie-lata/ https://lashplicity.com/stroj-kapielowy-dla-kazdego-typu-sylwetki-jak-wybrac-odpowiedni-wyszczuplajacy-stroj-kapielowy/