Codzienne spacery w wygodnym wózku

Jak zmienić zwykły spacer z dzieckiem w wyjątkową przygodę? Z pewnością warto zejść ze znanych i utartych ścieżek, aby poznawać nowe zakątki okolicy, podglądać dzikie zwierzęta. We wspólnych spacerach towarzyszy nam wózek – jego wybór nie powinien być przypadkowy! Jaki wózek wybrać, aby mieć pewność bezpieczeństwa i wysokiego komfortu dziecka?

Wybór wózka dziecięcego może okazać się dzisiaj trudniejszy niż myślimy – wszystko za sprawą olbrzymiej ilości ofert na polskim rynku. Jako rodzice musimy zadecydować o tym, czy lepszy dla nas okaże się wózek 3w1 czy tez może wózek spacerowy całoroczny. Każdy z wymienionych modeli ma tyle samo zwolenników, przez co możemy poczuć się przytłoczeni ilością informacji od znajomych czy bliskich, którzy chcą nam doradzić.

Ciekawe innowacje w wózkach dziecięcych

Wózki spacerowe i modele 3w1 są dzisiaj uzupełniane o liczne elementy dodatkowe, których zadaniem jest poprawienie nośności konstrukcji. Aluminiowe stelaże są lekkie i zaprojektowane w taki sposób, aby możliwe było ich składanie – to wygodna opcja dla posiadaczy samochodów, którzy taki wózek bez problemu schowają do bagażnika. W zależności od modelu koła wózka mogą być pompowane lub piankowe, co przekłada się na łatwość prowadzenia wózka, również po nierównym czy nieutwardzonym podłożu. Ciekawą innowacją jest również system amortyzacji – koła są amortyzowane, przez co wózek zachowuje się znacznie stabilniej na nierównej drodze.

Komfort nie tylko dla malucha!

Projektanci wózków nie zapominają o rodzicach – oferowane na stronie espiro.pl projekty uwzględniają wygodę i komfort prowadzenia wózka oraz dodatkowe elementy, które z pewnością sprawdzą się w codziennych spacerach. Do takich elementów bez wątpienia należą: torba na akcesoria dziecka, pompka do pompowania kół, dodatkowy kosz na zakupy.

Read Previous

Jakie meble do szarych ścian są wskazane?

Read Next

Co to jest fotobudka?

https://www.gama-sklep.com.pl/a/262-witryna-szara https://zen-satori.org/w-poszukiwaniu-zdrowego-stylu-zycia/ https://weyden.com.pl/funkcjonalna-kuchnia-jak-ja-zaaranzowac/