Ciepło i klimat, czyli białe meble do pokoju

Biały wystrój wnętrz bardzo często kojarzony jest z chłodem i nieprzyjemnymi odczuciami. W niektórych przypadkach tak jest faktycznie. Na szczęście dzisiaj mamy do wyboru białe meble do pokoju, które w zestawieniu z odpowiednimi dodatkami stworzą bardzo przyjemne wnętrza.

Białe meble do pokoju i pastele

Białe meble do pokoju są uniwersalne i można łączyć je z wieloma dodatkami w najróżniejszych kolorach. Tylko pamiętajmy o tym, żeby zdecydować się na jeden kolor przewodni, maksymalnie dwa odcienie, a nie na całą feerię barw, która zakłóci harmonię całego pomieszczenia. Do białego ze spokojem można dobrać pastelowe odcienie różu, szarości, a nawet zieleni. Poduszki pozostawione na kanapie, szara narzuta znajdująca się na łóżku w sypialni, a nawet zasłony, które będą w odpowiedni sposób współgrały z całością wystroju wnętrza. Dodatki w kolorze pastelowym sprawią, że całe pomieszczenie od razu zrobi się cieplejsze i bardziej klimatyczne.

Białe meble do pokoju i folklor

Motyw folkloru przejawia się dzisiaj bardzo często. Najpierw nieśmiało wkradł się do ubrań, a teraz podbija świat wnętrz. Obecnie w wielu sklepach można otrzymać dodatki do wnętrz, które będą idealnie pasować z białym motywem architektonicznym. Białe meble do pokoju ze stylowym kocem przywiezionym prosto z gór. Modne, folklorystyczne naklejki na białe ściany. Poduszki z tym samym motywem wykonanym przez zapracowane góralki z rodzimych Tatr – opcji jest naprawdę dużo, a dzięki temu można stworzyć naprawdę ciekawe aranżacje w swoich domowych pomieszczeniach. 

 

Read Previous

Jak urządzić małą łazienkę?

Read Next

Najlepsze dekoracje ogrodowe

https://freekatsearch.com https://texturekick.com.pl https://beesafe.pl/porady/uprawnienia-strazy-miejskiej/