Aparat do kriolipolizy – jak działa i czym jest kriolipoliza?

Nadmiar tkanki tłuszczowej to dla wielu z nas spory problem – odkładająca się na brzuchu czy udach tkanka tłuszczowa nie tylko szpeci, ale też sprawia, że mniej chętni zakładamy krótkie sukienki czy obcisłe bluzki. Na szczęście dzięki urządzeniom takim jak aparat do kriolipolizy możemy skutecznie walczyć z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Jak to możliwe?

Jak działa aparat do kriolipolizy?

Kriolipoliza to zabieg, który polega na oddziaływanie na wybrane elementy skóry niskimi temperaturami. Aby możliwe było wykonanie tego zabiegu konieczny jest aparat do kriolipolizy. Sam zabieg jest bezpieczny i bezbolesny – w jego trakcie specjalną głowicę przykłada się do wybranego elementu skóry i zasysa ją. W czasie ok. 45 minut aparat do kriolipolizy oddziałuje na skórę niską temperaturą. Efektem zabiegu jest widoczny ubytek tkanki tłuszczowej w miejscu, gdzie głowica była przykładana. Najlepsze efekty działania kriolipolizy uzyskuje się, kiedy tkanka tłuszczowa nie jest duża. W przypadku znacznej tkanki tłuszczowej konieczne jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu w odstępnie ok. 6 tygodni. Uszkodzona tkanka tłuszczowa jest usuwana w procesie metabolicznym poprzez układ limfatyczny w czasie kilku tygodni.

Zabieg kriolipolizy – czy jest bezpieczny?

Zabiegi kriolipolizy są dzisiaj uważane za jedne z najskuteczniejszych w kwestii walki z tkanką tłuszczową – wszystko dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii. Zabieg może być wykonywany w gabinetach lekarskich, ale również w klinikach medycyny estetycznej czy przez kosmetologa. Zaletami są: wysoka skuteczność, bezinwazyjność, brak konieczności rekonwalescencji, nieliczne przeciwwskazania do zabiegu. Przeciwwskazaniem do wykonania kriolipolizy są choroby wątroby, cukrzyca, ale również okres ciąży czy połogu.

 

 

Read Previous

Jak upiększyć codzienny stół?

Read Next

Najlepsza propozycja dla jeźdźca

https://dinusiek.pl/czaprak-do-jazdy-konnej/ https://aappulications.org/sport-to-zdrowie-czyli-jak-snowboard-wplywa-na-organizm-czlowieka/ https://meblelobos.pl/jak-chronic-motocykl-na-drodze/